logo
Кошик
Shopping cart is empty
0

Смарт-проектор Aodin Mini

news icon
Каталог оновлено

 
 Не було б непогано мати можливість дивитися свої улюблені фільми або смішні відео на YouTube з друзями і сім'єю, без натовпу перед невеликим екраном смартфона? Цей портативний, смартфон міні-проектор був спеціально розроблений, щоб запропонувати вам кінцевий досвід домашнього кінотеатру, все з тонкого, бездротового, кишенькового розміру, смарт-проектора.
ДОЛЯ, TRANSFER і PROJECT дані по бездротовій мережі: Тепер ви можете, нарешті, надавати або передавати свої документи на ПК, ноутбуки і більшість мобільних пристроїв без використання кабелів. Забудьте про клопоту тягових шнурів раз і назавжди. Чому б не проектувати ваші збережені документи на великому екрані і працювати над вашою бізнес-презентації легше? Або поділіться екраном вашого мобільного телефону з друзями та грайте улюблені ігри з комфортом у вашій спальні.
Найвища якість, НА GO, MULTIMEDIA DISPLAY: Це унікально тонкий, бездротовий, розумний проектор оснащений потужним літій полімерного внутрішнього акумулятор, який триває до 3 годин, екран HD презентації.   


Характеристика

Виробник:
Aodin
Дисплей технології:
DLP 0.3 '' DMD EM
Яскравість:
IOS 300 люмен
Контрастність:
2000
Роздільна здатність:
1080 р
Вага:
227 г
Розмір:
8,2*14.7*1,8 см

fb vk tw gp od
Усі новини
Останні новини
04 Грудень 2017
ПРОЕКТОР SONY VPL-VW520ES
01 Грудень 2017
СМАРТ-ПРОЕКТОР LG PW1500
29 Листопад 2017
ПРОЕКТОР BENQ W2000